Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledky turnajů Bělkovice,Slavonín

5. 6. 2010
Předposlední turnaj se uskutečnil na hřišti Bělkovic . Na slušném terénu i když podmáčeném,jsme začali s týmem Bělkovic. Na tohoto soupeře umíme zahrát ,ale dát gól je pro nás problém.I přes herní převahu zase jen remíza.Zápas se Slavonínem jsme rozehráli dobře a o poločase vedeme 1:0. V druhé půlce jsme pod tlakem ,soupeř se začíná prosazovat.Došly nám síly a prohráváme 3:1.Poslední zápas s Lužicí rozehráváme výborně v půli zápasu vedeme 3:0. Druhou část jsme nezvládli a jseme rádi ,že rozhodčí odpískal konec.Vydřené vítězství 3:2.
Střelci: Vojta Plachetka 3x,Honza Bezoušek 1x

Ve Slavoníně se rozdělovaly poslední body do konečné tabulky finálové části turnaje OFS.První zápas s Bělkama ,byl vlastně bojem o třetí místo celkově.Do půle bez gólů, ale ve druhé jsme se konečně prosadili a čtyřmi góly rozhodli o jasném vítezství 4:0. Zápas s Lužicí jsme nezačali dobře ,jsme bez pohybu.Soupeř dává dva góly a vede 2:0. Vdruhé půlce jsme hru vyrovnali a dáváme i branku ,ale vyrovnat už nestačíme.Prohra 2:1. Poslední zápas se Slavonínem.Soupeř posílá na hřiště i hráče ,kteří nedoslávali tolik příležitostí.Na začátku soupeře přehráváme , ale jsme bezzubí.Slavonín je lepší ve hře jeden na jednoho a to se ukáže jako rozhodující pro konečný výsledek.Prohráváme 2:1 . Střelci našich gólů: Šimon 3x ,Vojta Plachetka,Lukáš Kubeček, Tomáš Novotný  .
Třetí místo v turnaji i celkově odpovídá našim možnostem ve finálovém turnaji. Blahopřeji hráčům k umístění,předvedené hře i ke gólům které vstřelili .